PŁATNOŚCI, DOSTAWA, ZWROTY

PŁATNOŚCI

 • Pobranie – płatność do rąk kuriera
 • Przelew – dane do przelewu: JMA Media Agnieszka Wilk, numer rachunku: 82114020040000380274381813
 • Przelew zagraniczny – dane do przelewu:
  Posiadacz rachunku
 Wilk Agnieszka Jma Media Agnieszka Wilk
  Numer rachunku: IBAN
 PL82114020040000380274381813
  Numer BIC: 
BREXPLPWMBK
 • Płatność online – Przelewy24
 • Raty w Przelewy24 – wybierz płatność Przelewy24, a następnie płatność ratalna

DOSTAWA

Wszystkie ceny  w naszym sklepie zawierają koszt transportu na terenie Polski.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem zewnętrznej Firmy Ligistycznej Rohling SUUS lub kurierskiej DPD.

UWAGA: Kurierzy dostarczają zamówiony towar jedynie POD DRZWI WEJŚCIOWE BUDYNKU. Nie mają obowiązku wniesienia towaru na piętra.

Jeśli interesuje Cię opcja WNIESIENIA wybierz taką opcję podczas składania zamówienia, a zlecimy taką usługę Przewoźnikowi.

DOSTAWA ZA GRANICĘ

Nie wysyłamy naszych materacy za granicę, co nie oznacza, że nasz materac nie dotrze do Ciebie. Możesz dokonać zakupu z odbiorem własnym w naszej szwalni, a transport poza granice Polski zorganizować we własnym zakresie. Tutaj będziemy uzupełniać listę firm przewozowych, które realizacją takie przesyłki.

CZAS REALIZACJI

Materace szyjemy pod każde zamówienie Klienta. Na uszycie potrzebujemy 1-5 dni roboczych oraz 1-2 roboczych dni na przesyłkę.

EDIT: od dnia 1 lipca do odwołania czas realizacji zostaje wydłużony do 14 dni + 1-3 dni wysyłka. Wynika to z naprawdę bardzo dużej ilości zamówień. Za utrudnienia przepraszamy, a o zmianach będziemy na bieżąco informować.

REKLAMACJE

Chcesz zareklamować produkt? Napisz maila na adres sklep@slodkichsnow.com z opisem zaistniałego problemu. Jeśli jest to możliwe dołącz zdjęcia. Aby usprawnić ten proces postaramy się rozpatrzyć reklamacje na podstawie opisu i zdjęć, w wyjątkowych sytuacjach poprosimy o odesłanie produktu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte dwuletnią gwarancją.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni.

Towar oraz oświadczenie należy dostarczyć na Adres: JMA MEDIA Agnieszka Wilk, ul. Jawornik 3, 57-400 Nowa Ruda lub na inny adres wskazany przez Sklep Internetowy.

UWAGA: Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Oznacza to, że Kupujący ma prawo ocenić i sprawdzić Towar, ale tylko w taki sposób w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym (czyli sprawdzić jego kompletność i parametry techniczne). Konsument nie może bowiem normalnie użytkować rzeczy w przeciwnym razie odstępując od umowy może zostać obciążony dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem jej wartości.

UWAGA: Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów określonych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta m. in. w sytuacji w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Standardowy materac to futon w kolorze białym naturalnym, bez żadnych dodatków. A zatem jeśli uszyliśmy materac według Twojej specyfikacji, doszyliśmy lamówkę lub zmieniliśmy kolor na inny niż standardowy to prawo odstąpienia nie przysługuje.