PŁATNOŚCI, DOSTAWA, ZWROTY, OPINIE

PŁATNOŚCI

  • Pobranie – płatność do rąk kuriera
  • Przelew – dane do przelewu: JMA Media Agnieszka Wilk, numer rachunku: 82114020040000380274381813
  • Przelew zagraniczny – dane do przelewu:
    Posiadacz rachunku
 Wilk Agnieszka Jma Media Agnieszka Wilk
    Numer rachunku: IBAN
 PL82114020040000380274381813
    Numer BIC: 
BREXPLPWMBK
  • Płatność online – Paynow

DOSTAWA

Wszystkie ceny  w naszym sklepie zawierają koszt transportu na terenie Polski.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem zewnętrznej Firmy Logistycznej Zadbano/DTS lub kurierskiej DPD. Dostawy odbywają się w dni robocze, w przedziale godzinowym 8-20.

UWAGA: Kurierzy dostarczają zamówiony towar jedynie POD DRZWI WEJŚCIOWE BUDYNKU. Nie mają obowiązku wniesienia towaru na piętra.

Jeśli interesuje Cię opcja WNIESIENIA wybierz taką opcję podczas składania zamówienia, a zlecimy taką usługę Przewoźnikowi.

DOSTAWA ZA GRANICĘ

Nie wysyłamy naszych materacy za granicę, co nie oznacza, że nasz materac nie dotrze do Ciebie. Możesz dokonać zakupu z odbiorem własnym w naszej szwalni, a transport poza granice Polski zorganizować we własnym zakresie. Tutaj będziemy uzupełniać listę firm przewozowych, które realizacją takie przesyłki.

CZAS REALIZACJI

Materace szyjemy pod każde zamówienie Klienta. Na uszycie potrzebujemy 1-7 dni roboczych oraz czas na przesyłkę. Termin realizacji określamy na 7-14 dni.  W uzasadnionych przypadkach czas ten może się wydłużyć.

INFORMACJE Z DNIA 20.12.2021:

Przerwa świąteczno-noworoczna 23.12 – 03.01.2021 – w tych dniach nie będzie wysyłek, natomiast zamówienia będą przyjmowane z realizacją w styczniu 2022.

OPINIE

Opinie zamieszczone na naszej stronie nie są weryfikowane.

REKLAMACJE

Chcesz zareklamować produkt? Napisz maila na adres sklep@slodkichsnow.com z opisem zaistniałego problemu. Jeśli jest to możliwe dołącz zdjęcia. Aby usprawnić ten proces postaramy się rozpatrzyć reklamacje na podstawie opisu i zdjęć, w wyjątkowych sytuacjach poprosimy o odesłanie produktu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte dwuletnią gwarancją.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni.

Jak to wygląda u nas?

Każdy materac szyjemy na indywidualne zamówienie Klienta. Jeśli zamówiłeś materac w wersji podstawowej, czyli w kolorze białym i bez konkretnych dodatków, które mają służyć zaspokojeniu Twoich potrzeb to możesz go zwrócić, nie podając przyczyny. Jeśli jednak wybrałeś kolor, zmienię rozmiar, czy wypełnienie, zleciłeś doszycie dodatkowych rzeczy takich jak uchwyty, lamówka, pikowania, czy pokrowiec z bawełny organic to jest to materac spersonalizowany pod Ciebie i nie możesz go zwrócić, bo my go prawdopodobnie już nie sprzedamy. Składając zamówienie oraz akceptując Regulamin, w którym o tym piszemy potwierdzasz, że taka informacja jest Ci znana.

Tak to interpretują przepisy:

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów określonych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta m. in. w sytuacji w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

I jeszcze jedna ważna sprawa odnośnie zwrotów:

Produkt nie powinien być używany.  Nie możesz spać na materacu, a później go oddać. Jeśli tak zrobisz to będziemy musieli obciążyć Cię kosztami, bo Kupujący ma prawo ocenić i sprawdzić Towar, ale tylko w taki sposób w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym (czyli sprawdzić jego kompletność i parametry techniczne). Konsument nie może bowiem normalnie użytkować rzeczy w przeciwnym razie odstępując od umowy może zostać obciążony dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem jej wartości.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Towar oraz oświadczenie zwracasz na swój koszt  na adres:

JMA MEDIA Agnieszka Wilk, ul. Świdnicka 116a, 57-400 Nowa Ruda lub na inny adres wskazany przez Sklep Internetowy.

Biorąc pod uwagę powyższe prosimy o przemyślane zakupy 😉