Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Materac FUTON twardy to bardzo twardy, naturalny materac do spania

Wypełniony warstwami gręplowanej bawełny oraz wkładem kokosowym i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym, również ze 100% bawełny.

Ten Materac jest bardzo twardy, co nie oznacza, że nie ma swoich zwolenników, bo jest chętnie kupowany przez naszych Klientów

Czytaj więcej »

Jest to jeden z naszych najtwardszych materacy w naszej ofercie

Spanie na nim można porównać do spania na grubej kołdrze na podłodze. Dzieje się tak dzięki wypełnieniu składającemu się w 6 cm bawełny z każdej strony, a pośrodku 3 cm płyty kokosowej. Ta płyta z kokosa podczas spania daje odczucie twardości.

Do produkcji naszych materacy używamy jedynie naturalnych surowców. Tak jest również w tym przypadku. Materac z bawełny i  kokosa jest w pełni naturalny, a przy okazji to materac wygodny, zdrowy i przyjazny dla środowiska jak i dla naszego ciała.

Skład to bawełna + 3 cm mata kokosowa + bawełna, wysokość materaca to 18 cm.

Zalecany jest do stosowania w ramach łóżek, stelażach lub bezpośrednio na podłodze

Nie nadaje się do rolowania, ani składania.

Nasze produkty, czyli pościel, naturalne materace futon szyjemy w niewielkiej szwalni w Polsce.  Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z zachowaniem wszelkiej staranności.  Naszym celem jest, aby nasi Klienci dobrze i zdrowo spali. Staramy się w wasze ręce oddać produkty najwyższej jakości.

Materac  wyprodukowany w Polsce.