Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Futon Klasyczny to nasz podstawowy rodzaj materaca
Wypełniony jest tylko bawełną i obszyty trwałą tkaniną bawełnianą.

Jest MIĘKKI, ale nie tak, ze czujemy się jakby zapadać się w chmurkę, tylko ma się wrażenie, że materac lekko otula nasze ciało. W pierwszych dniach jest dość puszysty, ale w trakcie użytkowania bawełna nieco się uleży.
Czytaj więcej »

Warstwy bawełny umożliwiają swoboda CYRKULACJE POWIETRZA, a także zapewniają KOMFORT CIEPLNY.
Można o tym materacu powiedzieć, że bawełna latem chłodzi, zimą grzeje i coś w tym jest, bo właśnie takie mam odczucia śpiąc na Futonie wypełnionym bawełną.

Podstawą zaletą futonu wypełnionego bawełną jest to, że idealnie układa się do KRZYWIZN CIAŁA , przez co naprawdę dobrze się śpi. Jeśli miałabym opisać co oznacza, że układa się do krzywizn ciała to w moim odczuciu „ugina się tam gdzie jest więcej wagi, albo coś wystaje”. Czyli np. moje biodra zapadają się głębiej w materac od reszty ciała kiedy śpię na boku.

Bawełniany z pewnością jest dla tych, którzy raczej wolą spać na miękkim/średniotwardym materacu. Fajnie sprawdza się dla Dzieciaków, a także dla alergików

Nasze produkty, czyli pościel, naturalne materace futon szyjemy w niewielkiej szwalni w Polsce.  Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z zachowaniem wszelkiej staranności.  Naszym celem jest, aby nasi Klienci dobrze i zdrowo spali. Staramy się w wasze ręce oddać produkty najwyższej jakości.

Materac  wyprodukowany w Polsce.