Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Materac FUTON lniany to twardy naturalny materac do spania

Wykonany jest z rozluźnionego włókna lnianego i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym ze 100% bawełny lub tkaniną lnianą.

Jest to raczej twardy materac, który po uleżeniu się odpowiada twardością nawet futonowi twardemu. Dość słabo sprężynuje, a po uleżeniu się stanowi dość zwartą strukturę.  Stosowny przez nas len ma strukturę podobną do filcu, dlatego po ułożeniu warstw na siebie podczas produkcji futona ostatecznie uzyskuje on zwartą strukturę, która podczas snu jest dość twarda. Len dodatkowo ma właściwości antybakteryjne, stąd zalecany jest szczególnie dla osób narażonych na alergie, a także dla osób, które się pocą, gdyż ten futon jest przewiewny.

Czytaj więcej »

Do produkcji naszych materacy używamy jedynie naturalnych surowców

Tak jest również w tym przypadku. Materac z lnu   jest w pełni naturalny, a przy okazji to materac wygodny, zdrowy i przyjazny dla środowiska jak i dla naszego ciała.

Skład to 14 cm lnu.

Zalecany jest do stosowania w ramach łóżek, stelażach, sofach rozkładanych lub bezpośrednio na podłodze

Nie nadaje się do rolowania, gdyż jest zbyt gruby.

Nasze produkty, czyli pościel, naturalne materace futon szyjemy w niewielkiej szwalni w Polsce.  Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z zachowaniem wszelkiej staranności.  Naszym celem jest, aby nasi Klienci dobrze i zdrowo spali. Staramy się w wasze ręce oddać produkty najwyższej jakości.

Materac  wyprodukowany w Polsce.