Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Materac FUTON wełna i kokos to średnio twardy , naturalny materac

Wypełniony jest owczą wełna oraz warstwą sprasowanego kokosa , a także obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym ze 100% bawełny.

Materac futon wena-kokos ma średnią twardość, a to za sprawą bardzo twardej płyty kokosowej i dość miękkiej wełny. Wełna owcza znana jest z tego, że  grzeje i mimo zmian wilgotności lub temperatury zachowuje swoją elastyczność. Jest mocno przewiewna. Materace z wełny  zalecane  są  zamiast bawełny do pomieszczeń, w których może wystąpić podwyższona wilgotność. Chwalą sobie też ten rodzaj futona w Anglii i Irlandii, gdzie futon z bawełny się nie sprawdza.

Czytaj więcej »

Do produkcji naszych materacy używamy jedynie naturalnych surowców

Tak jest również w tym przypadku. Materac z wełny jest w pełni naturalny, a przy okazji to materac wygodny, zdrowy i przyjazny dla środowiska jak i dla naszego ciała.

Skład to 15 cm wełny owczej + 3 cm kokos

Materac ten zalecany jest do stosowania w ramach łóżek, stelażach, lub bezpośrednio na podłodze

Nie nadaje się do rolowania, gdyż jest zbyt gruby.

Nasze produkty, czyli pościel, naturalne materace futon szyjemy w niewielkiej szwalni w Polsce.  Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z zachowaniem wszelkiej staranności.  Naszym celem jest, aby nasi Klienci dobrze i zdrowo spali. Staramy się w wasze ręce oddać produkty najwyższej jakości.

Materac  wyprodukowany w Polsce.