Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Materac futon sprężysty to materac naturalny

Wypełniony warstwami gręplowanej bawełny oraz wkładem lateksowym i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym, również ze 100% bawełny. Materac ten jest bardzo sprężysty co oznacza, że pod naciskiem punktowo sprężynuje dając odpowiednie poparcie dla naszego kręgosłupa. Jest to futon, który naprawdę zaspokoi potrzebny najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej »

Materac FUTON sprężysty jest jednym z najpopularniejszych materacy w naszym sklepie. Zyskał sobie taką aprobatę, gdyż jego średnia twardość odpowiada wielu Klientom. Materac ten ma świetne właściwości ortopedyczne. Lateks bardzo dobrze dopasowuje się do krzywizn ciała podpierając ciało równomiernie, dzięki czemu nasze ciało odpoczywa podczas snu. Cieszy się uznaniem wśród osób cierpiących na bóle lędźwi, gdyż pomaga  w pozbyciu się bólu.  Lateks używany do produkcji tego materaca futon posiada tysiące mikroszczelinek przez, które przechodzi powietrze, co powoduje, że materac “oddycha” i doskonale się wietrzy.

Materac FUTON sprężysty to materac średnio twardy

Do produkcji naszych materacy używamy jedynie naturalnych surowców. Tak jest również w tym przypadku. Materac z bawełny i  lateksu  jest w pełni naturalny, a przy okazji to materac wygodny, zdrowy i przyjazny dla środowiska jak i dla naszego ciała.

Skład to bawełna + 3 cm lateks + bawełna, wysokość materaca to 18 cm.

Zalecany jest do stosowania w ramach łóżek, stelażach lub bezpośrednio na podłodze.
Nie nadaje się do rolowania, ani składania.

Nasze produkty, czyli pościel, naturalne materace futon szyjemy w niewielkiej szwalni w Polsce.

Wszystkie produkty Futon wykonywane są ręcznie z zachowaniem wszelkiej staranności

Naszym celem jest, aby nasi Klienci dobrze i zdrowo spali. Staramy się w wasze ręce oddać produkty najwyższej jakości.

Materac  wyprodukowany w Polsce.