Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Materac SUPER FUTON to twardy materac

Wypełniony 6 cm warstwami gręplowanej bawełny oraz 6 cm wkładem lateksowym, 3 cm matą kokosową i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym, również ze 100% bawełny.

Jest to naturalny materac, który odpowiada twardością naszemu futonowi twardemu, natomiast komfortem spania futonowi sprężystemu. Poprzez zastosowanie lateksu pomiędzy warstwą bawełny, a kokosem twardość, aż tak bardzo nie jest odczuwalna. Dodatkowo idealnie układa się do krzywizn ciała. Jest to najbardziej komfortowy materac z naszej oferty.

Czytaj więcej »

Do produkcji naszych materacy używamy jedynie naturalnych surowców. Tak jest również w tym przypadku. Materac z bawełny , lateksu i kokosa jest w pełni naturalny, a przy okazji to materac wygodny, zdrowy i przyjazny dla środowiska jak i dla naszego ciała.

Skład to bawełna + 3 cm mata kokosowa, 2×3 cm lateks, wysokość 20 cm

Zalecany jest do stosowania w ramach łóżek, stelażach lub bezpośrednio na podłodze

Nie nadaje się do składania, ani do rolowania.

Nasze produkty, czyli pościel, naturalne materace futon szyjemy w niewielkiej szwalni w Polsce.  Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z zachowaniem wszelkiej staranności.  Naszym celem jest, aby nasi Klienci dobrze i zdrowo spali. Staramy się w wasze ręce oddać produkty najwyższej jakości.

Materac  wyprodukowany w Polsce.