PŁATNOŚCI, DOSTAWA, ZWROTY

PŁATNOŚCI

Możliwe formy płatności:
1. Za pobraniem- dopłata 25 zł.
2. Płatność przelewem - 82 1140 2004 0000 3802 7438 1813

JMA Media Agnieszka Wilk, ul. Sosnowa 16a, 55-200 Stanowice (w tytule prosimy wpisać numer zamówienia)

W uzasadnionych sytuacjach np. w przypadku zamówień powyżej 1000 zł Sprzedawca może poprosić o dokonanie zaliczki, bądź dokonanie płatności w formie przelewu. 


DOSTAWA

Wszystkie ceny  w naszym sklepie zawierają koszt transportu na terenie Polski. W przypadku wysyłki poza teren kraju cena transportu ustalana jest indywidualnie i należy w tej sprawie skontaktować się ze Sklepem.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem zewnętrznej Firmy Przewozowej.

UWAGA: Kurierzy dostarczają zamówiony towar jedynie POD DRZWI WEJŚCIOWE BUDYNKU. Nie mają obowiązku wniesienia towaru na piętra.

Jeśli interesuje Cię opcja WNIESIENIA wybierz taką opcję podczas składania zamówienia, a zlecimy taką usługę Przewoźnikowi.
Dopłaty:
wniesienie -  50 zł

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin realizacji zamówienia to maksymalnie 10 dni roboczych, chociaż w większości przypadków jest to 2-4 dni robocze. 
termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy
Za czas dostawy odpowiada Firma Przewozowa, która nie gwarantuje, iż dostarczy towar w 24 godziny.ZWROTY

 Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni.

Towar oraz oświadczenie należy dostarczyć na Adres: JMA MEDIA Agnieszka Wilk, ul. Jawornik 3, 57-400 Nowa Ruda lub na inny adres wskazany przez Sklep Internetowy.  

UWAGA: Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Oznacza to, że Kupujący ma prawo ocenić i sprawdzić Towar, ale tylko w taki sposób w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym (czyli sprawdzić jego kompletność i parametry techniczne). Konsument nie może bowiem normalnie użytkować rzeczy w przeciwnym razie odstępując od umowy może zostać obciążony dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem jej wartości. 

UWAGA: Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów określonych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta m. in. w sytuacji w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. A zatem jeśli uszyliśmy materac według Twojej specyfikacji, doszyliśmy mu uchwyty lub zmieniliśmy kolor na inny niż standardowy  (biały - naturalny to futon w opcji standard) to prawo odstąpienia nie przysługuje.