Formy płatności, dostawa, reklamacje, zwroty

Płatności

1. Płatność za pobraniem

Płatności za zamówione towary można dokonywać gotówką u kuriera przy dostarczeniu przesyłki. Dodatkowa opłata w przypadku płatności za pobraniem to 25 zł.

2. Płatność przelewem

Płatności za zamówione towary można dokonywać przelewem tradycyjnym na rachunek:

Numer rachunku: 82 1140 2004 0000 3802 7438 1813

JMA Media Agnieszka Wilk

ul. Sosnowa 16a
55-200 Stanowice

W tytule prosimy wpisać numer zamówienia.

Jeżeli podczas składania zamówienia jako formę płatności wybrano przelew to dostaniesz maila potwierdzającego złożenie powyższego zamówienia. Otrzymasz wiadomość email z instrukcją dalszego postępowania.

W przypadku tej formy płatności realizacja zmówienia następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na rachunek bankowy Sklepu.

W uzasadnionych sytuacjach np. w przypadku zamówień powyzej 1000 zł Sprzedawca może poprosić o dokonanie zaliczki, bądź dokonanie płatności w formie przelewu. 

 

Dostawa


Wszystkie ceny  w naszym sklepie zawierają koszt transportu na terenie Polski. W przypadku wysyłki poza teren kraju cena transportu ustalana jest indywidualnie i nalezy w tej sprawie skontaktować się ze Sklepem.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera.

Kurierzy dostarczają zamówiony towar jedynie pod drzwi wejściowe budynku. Nie mają obowiązku wniesienia towaru na piętra.

Jeśli interesuje Cię opcja wniesienia, dostaw w konkretnych godzinach to zapytaj Sklep czy jest taka możliwość oraz jaka jest dopłata za taką usługę.

 

Termin realizacji zamówienia

 

Termin realizacji zamówienia materacy to okres maksymalnie 10 dni roboczych, chociaż w większości przypadków jest to 2-4 dni robocze, o ile Firma Kurierska odbierze i dostarczy przesyłkę w terminie. Niestety nie mamy wpływu  na pracę Firmy Kurierskiej i ewentualne opóżnienia w dostawie.

W przypadku kiedy zamówiony zostanie niestandardowy rozmiar materaca, wówczas czas realizacji może się wydłużyć o kilka dni, o czym zostaniesz poinformowany drogą mailową.

 

Zwroty

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni.

Jednak prawo odstąpienia od umowy zawartej  na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. sukienka szyta na zamówienie lub materac szyty na miarę);


Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i jej funkcjonowania. Oznacza to, że sprawdzenie właściwości produktu może odbywać się tak jak w sklepie stacjonarnym (czyli np. można przymierzyć bluzkę, ale nie można założyć jej do pracy lub sprawdzić twardość materaca, ale nie śpiąc na nim), w przeciwnym wypadku prawo zwrotu nie obowiązuje. W praktyce oznacza to, że materac, na którym się spało nie podlega prawu zwrotu.